O nas

Jesteśmy w tej chwili najdłużej działającym sklepem rowerowym w Łomiankach. W branży rowerowej jesteśmy już ponad 18 lat !

Jako jeden z nielicznych sklepów rowerowych, w województwie mazowieckim oraz jedyny sklep w Łomiankach oferujemy niezwykle bogatą gamę rowerów znanych, cenionych i pożądanych na rynku producentów takich, jak: CUBE, MARIN, DARTMOOR, WHEELER, AUTHOR, HEAD, ROMET, MAXIM, KARBON, CRUZEE.

Posiadamy największy wybór rowerow w Łomiankach i okolicy, ponad 800 rowerów w ciągłej sprzedaży. W naszej ofercie znajdują się rowery dla każdego. Mamy bogatą ofertę rowerów dla pań i panów oraz dużą ilość rowerów dla najmłodszych. Wszystkie dostępne u nas rowery wyróżniają się doskonałą jakością wykonania, z dopracowaniem najmniejszych nawet detali, atrakcyjnym, nowoczesnym designem, a także atrakcyjnymi, konkurencyjnymi cenami.

Staramy się działać rzetelnie i profesjonalnie, a do tego sprawnie i szybko. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to fachowa i miła obsługa, profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne narzędzia w serwisie i krótkie terminy realizacji.

Zawsze istnieje też możliwość złożenia reklamacji i zwrotu zakupionego roweru w ciągu dwudziestu jeden dni. Jesteśmy elastyczni i przyjaźnie nastawieni.

Jeśli skorzystasz z naszej oferty możesz liczyć na pełne zadowolenie z zakupionego towaru, rzetelne i fachowe wsparcie naszego personelu, atrakcyjne gratisy i upusty, a także miłą i profesjonalną obsługę.

ZAPRASZAMY !